فروشنده شیر برنجی استارکو


شیرآلات استارکو یکی از معتبر‌ین شیر‌آلات گازی در کشورمان می باشند که در صنایع خانگی – تجاری و صنعتی نقش با اهمیتی را ایفا می‌ نماید. این شرکت در سال 1360 تاسیس گردید که با کارخانه‌های امروزه اتوماتیک در تولید شیر‌های گازی به یکی از با اهمیت‌ترین و معتبر‌ترین شرکت در این صنایع تبدیل گردید.
محصول های این شرکت دارای گواهی نامه ملی استاندارد هم می باشند. استارکو شیر آلات خود را از آلیاژ برنجی مقاوم و بیشترین درصد مس را آن‌ها را تولید می‌ نماید. این شیر ها به علت داشتن مقاومت بالا و علاوه بر قطعات ساخته شده از فولاد گالوانیزه و همچنین ممانعت از نفوذ آب در لوله کشی آن را به یکی از بهترین برند‌های تولید شیر‌ آلات گازی تبدیل می نماید.

تجهیزات صنعت ایرانیان تولید کننده فروشنده شیر برنجی استارکو میباشد.


موارد استفاده از شیر‌های برنجی گازی استارکو:شیر‌های گازی استارکو به خاطر داشتن استاندارد بالا در حین تولید به یکی از استاندارد‌های ملی تبدیل گردیده است. شیر‌ آلات گازی در صنعت های مختلفی می‌توان استفاده نمود.برخی از کاربرد شیر‌آلات گازی استارکو عبارت‌اند از :شبکه‌ لوله کشی در صنایع و خانگی و همچنین تجاریدر صنعت انتقال نفت که در سیستم‌های پایپینگ جهت انتقال نفت و سیالات غیر خورندهدر صنایع کشاورزی که در آبیاری محصول ها استفاده می گردد.و در آخر در سیستم‌های پنوماتیک کاربرد دارد.
مجموعه ی تجهیز صنعت ایرانیان ارائه دهنده بهترین خدمات و محصولات می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید شیرالات استارکو از این مجموعه با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.