شیرالات اهارکوکارخانه اهارکو یکی از موفق ترین شرکت های تولید انواع شیر های گازی به حساب می آید که به تولید انواع مختلف شیرهای گازی ، برنجی . برنزی پرداخته است. این نوع محصول که شباهتی به توپ دارند، در مسیر راه سیال قرار میگیرند و از عبور کردن آن، ممانعت به عمل می آورند. به دلیل کارکردی با سرعت بالا و منظم و دقیقی که در باز و بسته کردن شیر دارند از محبوبیت خاصی برخوردار می باشند.
از مزایای این شیرگازی اهارکو، این است که فشار 1000 بار و دما 400 درجه را به آسانی تحمل می نماید. کارکرد این محصولات این گونه است که این محصول دارای دو نقطه ON و OFF است که این یعنی شیر کاملا باز و یا کاملا بسته است. اگر شیر در حالت باز یعنیON قرار بگیرد و دسته شیر اهرمی را تا امتداد شیر ببریم راه باز می گردد و موقعی که شیر را در حالت بسته یا OFF قرار بدهیم دسته اهرمی شیر گاز به طور 90درجه می شود و راه بسته می شود .

تجهیزات صنعت ایرانیان تأمین کننده و عرضه کننده شیرالات اهارکو میباشد.

در اواخر قرن 19 و اوایل قرن 20، شیرالات گازی به صورت گسترده‌تری در ساختمان‌ها استفاده شدند. شیرالات گازی امکان کنترل جریان گاز را بهبود بخشیدند و همچنین امنیت کاربران را افزایش دادند.شیرالات گازی در ابتدا از برنج ساخته می‌شدند، اما با گذر زمان، مواد دیگری مانند آهن آلات و فلزات ضد زنگ نیز در ساخت آنها به کار گرفته شدند.برند اهرکو در تولید شیرالات برنجی محصولات با کیفیت و مطمئنی را ارائه می‌دهد.این برند با داشتن تیم متخصص و تجربه طولانی در زمینه تولید شیرالات برنجی، به دست‌آوردن جایگاه مناسب در بازار صنعتی رسیده است. علاوه بر این، اهرکو با ارائه خدمات پس از فروش مناسب و بهبود مستمر کیفیت محصولات، توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب کند. به همین دلیل، می‌توان گفت که برند اهرکو در تولید شیرالات برنجی موفق بوده است.مجموعه ی تجهیز صنعت ایرانیان ارائه دهنده بهترین خدمات و محصولات می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از لیست قیمت آهارکو و یا خرید از این مجموعه با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.