خرید نوار التن


نوار پرایمر:
نوار پرایمر یک محصول به شکل چسب نواری می باشد که بر روی لوله پیچیده می گردد تا به عنوان یک عایق حرارتی در برابر هوای سرد و هوای گرم عمل نماید و در موارد نیاز بر روی رنگ پرایمر بسته می شود تا از این لایه محافظت نماید و ممانعت از اتلاف انرژی را دو چندان گرداند.
طول این نوار بیست یاردی می باشد و جهت عایق نمودن و ممانعت از خوردگی لوله مورد استفاده قرار می گیرد و عمده خرید نصاب ها می باشد. از این نوار ها برای عایق بندی خطوط لوله آب و گاز استفاده می شود.

نوار پرایمر آلتن:سندبلاست کردن و زیر سازی  یکی از طریقه هایی است که جهت ممانعت از خوردگی  و زنگ  زدگی فلزات انجام می گردد که این کار زمان بسیاری می برد و با هزینه بالایی انجام داده می شود که پس از این مراحل می بایست پوشش دهی را در چند مرحله انجام دهند، ولی برای آن که  این پوشش دهی به صرفه باشد از موم پرایمر ها استفاده می گردد که دیگر احتیاجی نیست قبل از آن سطوح را سندلاست و زیر سازی نمود.نوار پرایمر آلتن از بخش هایی که زنگ زده هستند و سطوح هایی که برجستگی دارند عبور می نمایند و در بخش سالم فلز می مانند و عمل مومیایی را به صورت کامل انجام می دهند.تجهیز صنعت ایرانیان ارائه دهنده بهترین محصولات و خدمات می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.خرید نوار التنقیمت نوار پرایمر سفیدنوار التن ایتالیانماینده فروش نوار التننمایندگی نوار التنعامل فروش نوار التنعاملیت فروش نوار التنخرید نوار التنفروشنده نوار التنفروش نوار التن